Skip to Content

Konservantai

surfactants

Įdomūs faktai

Skystuose produktuose konservantai užtikrina, kad medžiagų derinys išliktų stabilus. Be konservantų produktai gali pradėti skleisti nemalonų kvapą arba pradėti augti bakterijos. Nepaisant jų koncentracijos, visi konservantai, dedami į skalbiklius ir valymo priemones, yra nurodyti ant pakuotės pagal ES Ploviklių reglamentą. Tuo siekiama, kad žmonės, turintys konkrečią alergiją, nepirktų produktų, kuriuose yra šios medžiagos.


Kaip naudojame konservantus?

„Persil“ skalbimo gelyje konservantus naudojame labai atsargiai ir tik tiek, kiek reikia.

Jeigu įmanoma, stengiamės vengti konservantų, jei konservavimą galima užtikrinti naudojant kitokias sudedamąsias dalis. Naudojant „Persil“ skalbimo gelį, jis paprastai atskiedžiamas dideliu kiekiu vandens.


Raskite tinkamiausią produktą savo poreikiams

 • Natūralios sudedamosios dalys

  Natūralios sudedamosios dalys

  „Persil“ nuolat kuria tvarius sprendimus. Atraskite naujovę – 100 % valymo efektyvumą, ekologišką kaip niekada anksčiau.

 • Jautri oda

  Jautri oda

  „Persil Sensitive“ skalbimo gelis ir „Sensitive Megaperls“ buvo sukurti žmonėms, turintiems jautrią odą. Neerzinančių odos ploviklių formulėse yra specialiai sukurtų, nekeliančių alergijos kvapiklių ir jose nėra dažiklių.

 • Higieniški ir švarūs skalbiniai

  Higiena ir švara

  Ištisas kartas esame užsidegę meistriškai kurti nepriekaištingas naujoves jūsų skalbiniams. Švarūs skalbiniai prisideda prie jūsų ir jūsų šeimos sveikos aplinkos. „Persil“ gaminiai su „Deep Clean“ technologija užtikrina higieniškai švarius skalbinius.