Skip to Content

Jautri oda

Jūsų ar jūsų artimųjų oda jautri? Tada mūsų alergiškas skalbiklis puikiai tiks jūsų skalbiniams!

surfactants

Ar jūsų ar jūsų artimųjų oda yra jautri? Tada mūsų alergijai draugiški skalbimo milteliai puikiai tiks jūsų skalbiniams! Jau 2009 m. „Persil Sensitive“ buvo pirmasis skalbiklis visame pasaulyje, kuriam Europos alergijos tyrimų fondo centras (ECARF) suteikė alergijai draugiško skalbiklio vardą. „Persil Sensitive“ yra specialiai sukurtų, nekeliančių alergijos kvapiklių ir jame nėra dažiklių.

Čia rasite daugiau informacijos

„Persil Sensitive“ skalbimo miltelių sudėtyje yra optinių baliklių, dėl ko net balti skalbiniai pradeda blizgėti, o „Persil Sensitive“ skalbimo gelis idealiai tinka spalvotiems skalbiniams.

Ar alergiški žmonės turėtų naudoti mažiau skalbiklio, nei nurodyta ant produkto pakuotės?

 

Ne. „Persil Sensitive“ visada turi būti dozuojamas pagal vandens kietumą ir skalbinių nešvarumą, laikantis instrukcijų ant pakuotės.

Raskite tinkamiausią produktą savo poreikiams

  • Natūralios sudedamosios dalys

    Natūralios sudedamosios dalys

    „Persil“ nuolat kuria tvarius sprendimus. Atraskite naujovę – 100 % valymo efektyvumą, ekologišką kaip niekada anksčiau.

  • Higieniški ir švarūs skalbiniai

    Higiena ir švara

    Ištisas kartas esame užsidegę meistriškai kurti nepriekaištingas naujoves jūsų skalbiniams. Švarūs skalbiniai prisideda prie jūsų ir jūsų šeimos sveikos aplinkos. „Persil“ gaminiai su „Deep Clean“ technologija užtikrina higieniškai švarius skalbinius.