Skip to Content

Ištikimi „Persil“ partneriai

Garsios firmos ir žinomi prekės ženklai ilgą laiką palaikė prekės ženklą  „Persil“. Mes labai džiaugiamės, turėdami šią paramą ir norime pristatyti mūsų partnerių firmas.

Sužinokite apie mūsų partnerius daugiau:

Bosch: www.bosch-home.com

Siemens: www.siemens-home-bsh-group.com

Lindner: www.lindner.de

Meiliai šypsodamasi savo kūdikiui, mama traukia iš skalbyklės skalbinius.

„Bosch“ skalbinių priežiūra

Jau 75 metus prekės ženklas „Bosch“ reiškia plėtros galimybes, techninę kokybę ir patikimumą buitinių prietaisų srityje.

 
Šiuolaikinės skalbinių priežiūros neįmanoma įsivaizduoti be „Bosch“. Turėdamas daugiau nei 1000 patentų skalbimo ir džiovinimo srityse, „Bosch“ yra išradimų lyderis. Visos „Bosch“ sukurtos techninės naujovės visada turėjo vieną bendrą tikslą: būti kiek įmanoma efektyvesniems ir kuo labiau taupantiems energiją. Šitaip „Bosch“ užtikrina nepriekaištingą skalbimą kiekvieną kartą.

„Siemens“ inovacijos

Namų ūkis geriausiai veikia su prietaisais, kurie apjungia aukštos kokybės technologijas, novatoriškas funkcijas ir mažą suvartojimą. Visa tai savo skalbiniams galite rasti tarp geriausių „Siemens“ kūrinių. Pavyzdžiui, pirmąją skalbyklę, kuri moka pašalinti dėmes. Arba, skalbiant lauko / hidroizoliacijos programa, Jūsų skalbyklė tuo pačiu metu ir plauna Jūsų funcinę tekstilę, ir išsaugo jos hidroizoliaciją. „VarioSoft“ būgnas užtikrina ypač švelnų valymą ir garso izoliaciją ypač tyliam darbui. Ir geriausias dalykas iš visų: pirmoji džiovyklė pasaulyje, kurio automatinė savaiminio valymo funkcija kondensatoriuje sumažina energijos sąnaudas.

„Siemens“ dėmių šalinimo sistema

Žolės, pomidorų ir raudonojo vyno dėmės nėra vienodos. Dėl „Siemens“ inovatyvios apsaugos nuo dėmių sistemos kiekviena dėmė apdorojama atskirai. Naujausia „Siemens“ technologija kontroliuoja intelektualias programų sekas ir būgno judesius skirtingoms dėmėms. Tai reiškia, kad skalbiniai bus skalbiami švelniai arba intensyviai - tiksliai taip, kaip reikia. Unikali „VarioSoft“ būgno struktūra, kaip ir specialiai suformuotos asimetriškos mentelės, skirtos aktyviam dėmių šalinimui. Taip dėmės pašalinamos be pastangų ir be specialių papildomų ploviklių.

„Lindner“ viešbučiai ir kurortai

Patrauklios verslo vietos, kerintys sveikatingumo kurortai ar modernūs golfo ir sporto viešbučiai. „Lindner Hotels & Resorts“ yra tokie įvairūs, kaip jų svečių poreikiai. Paslauga - draugiška ir paprasta. Koncepcija - normos pokyčiai ir naujovės. Kai tiek daug dėmesio skiriama kokybei, galite būti tikri, kad Vokietijos skalbimo priemonėms Nr. 1 taip pat skirta ypatinga vieta. Kodėl gi neįsiregistravus į „Lindner“ viešbutį ir savęs nepalepinus?!