Skip to Content

Švarūs skalbiniai + higieniška gaiva skalbyklei

Diskai „Persil 4in1"

Tikrai giliai švarūs skalbiniai iš Higieniškai Gaivios Skalbyklės

„Persil" žino, kad norite geriausių rezultatų, kai kalbama apie švarius skalbinius Jums ir Jūsų artimiesiems. 

Bet ar žinojote, kad nešvariausia vieta, kurioje būna Jūsų rūbai, tikriausiai yra skalbyklė? Ar kada nors po skalbimo Jūsų skalbiniai ir skalbyklė skleidė nemalonų kvapą, nors tikėjotės giliai išskalbtų ir gaivių rūbų? Taip yra todėl, kad bėgant laikui, skalbyklėje ima kauptis likučiai. Gali būti, kad kiekvieną kartą skalbiant, kartu skalbiate ir tuos likučius.    Sprendimas - naujieji diskai „Persil Deep Clean"!

Nauja unikali „Persil Deep Clean" formulė

Unikalioji diskų „Persil Deep Clean 4in1" formulė prasiskverbia giliai į audinio pluoštus jų nepažeisdama, įsigeria net ir į sunkiausiai įveikiamas dėmes ir jas pašalina. Dabar ji dar ir patobulinta, kad patektų dar giliau į skalbimo mašiną ir kovotų su blogais skalbimo mašinos kvapais. Juk tik higieniškai gaivi skalbyklė leis pajusti, kad skalbiniai tikrai tokie giliai švarūs, kaip to norite.

Už švaresnį pasaulį

„Persil" visada siekia suteikti Jums tikrumo ir pasitikėjimo, kad galėtumėte kuo geriau pasirūpinti savo šeima. Šiandien ir rytoj. Todėl „Persil" puikiai tinka ne tik rūbams, bet ir planetai. Diskai „Persil 4in1 Discs" yra 100 % perdirbamoje dėžutėje*, kurią galite vėl papildyti ir naudoti, jai ištuštėjus. 100 % vandenyje tirpstančių diskų sudėtyje yra 92 % biologiškai skaidžių ingredientų**. Galinga formulė itin veiksminga net ir esant žemai temperatūrai, skalbiant šaltu vandeniu nuo 20 °C, taip pat skalbiant pilnomis apkrovomis, taupant energiją ir pinigus.

* Nuėmus rankovę.
**Susiję su ekologiškais ingredientais pagal OECD 301/302

Mūsų sudedamosios dalys
Mūsų pakuotės
Mūsų gamybos kelias
Jūsų įnašas

Mūsų produktai