Skip to Content

Higieniški ir švarūs skalbiniai

Higiena yra daug daugiau nei puiki švara. Nauda šeimai prasideda nuo tinkamos higienos. Pasitikėkite „Persil Deep Clean“ technologija, kuri užtikrina, kad skalbiniai būtų higieniškai švarūs.

surfactants

Mūsų pažadas jums

Jūsų šeimos narių ir artimųjų gerovei svarbu, kad skalbiniai būtų higieniški. Dėl „Deep Clean“ technologijos visi „Persil“ produktai užtikrina, kad skalbiniai bus be dėmių. Įsisenėjusioms ar sunkiai įveikiamoms dėmėms pašalinti universalūs miltelių pavidalo skalbikliai ypač tinka dėl juose esančio baliklio. Tai taip pat tinka skalbiant baltus audinius. Produktai, skirti įvairiems atspalviams, buvo sukurti specialiai spalvotiems audiniams ir drabužiams skalbti, todėl, pavyzdžiui, juose nėra nei balinimo medžiagos, nei optinių baliklių, tad spalvos išlieka ypač švelnios. „Persil Sensitive“ skalbimo gelis taip pat tinka, pavyzdžiui, spalvotiems skalbiniams.


Kai reikia dar daugiau higienos

Jei norite higieniškai švarių skalbinių, rekomenduojame naudoti „Persil Universal“ miltelius arba „Persil Universal Megaperls“. Norint palaikyti ar padidinti skalbimo mašinos švarą taip pat naudinga skalbti reguliariais intervalais, įprastame namų ūkyje maždaug kartą per savaitę, įjungus aukštesnę temperatūrą (pvz., 60 laipsnių), naudojant „Persil“ miltelių pavidalo universalų skalbiklį.

 

Skalbimas aukštesnėje temperatūroje

Reikėtų laikytis mūsų rekomendacijos ir tada, jei namų ūkyje gyvena asmenys, sergantys užkrečiama liga, pvz., gripu, pėdų grybeliu, odos ar žarnyno infekcijomis ar turintys nusilpusią imuninę sistemą. Prieš kiekvieną skalbimą patikrinkite instrukcijas ant drabužių priežiūros etiketės. Taip pat svarbu žinoti, kad skalbikliai baliklio pagrindu netinka spalvotoms ir tamsioms medžiagoms.

Rinkitės ilgesnes skalbimo programas

Geriems dalykams reikia skirti laiko: skalbdami ypatingos priežiūros reikalaujančius skalbinius taip pat turėtumėte vengti trumpų programų ar greito ciklo ir pasirinkti ilgiausią skalbimo programą.

Išskalbę skalbinius stenkitės iš karto juos padžiauti ant virvės ar stovo, kad būgne neatsirastų mikrobų dėl didelės drėgmės nuo drėgnų skalbinių.

Jei oro sąlygos leidžia ir jei įmanoma, palikite skalbinius džiūti lauke ir nenaudokite džiovyklės.

Higiena koronaviruso metu

Pastaba. Joks mūsų dabartinis produktas nėra veiksmingas kovojant su koronavirusu. Kol kas negalima atlikti jokių komercinių tyrimų dėl naujai atsiradusio koronaviruso (SARS CoV-2). Todėl rekomenduojame namuose naudoti papildomas higienos priemones, kad būtų užtikrinta sveika aplinka.

Raskite tinkamiausią produktą savo poreikiams

  • Natūralios sudedamosios dalys

    Natūralios sudedamosios dalys

    „Persil“ nuolat kuria tvarius sprendimus. Atraskite naujovę – 100 % valymo efektyvumą, ekologišką kaip niekada anksčiau.

  • Jautri oda

    Jautri oda

    „Persil Sensitive“ skalbimo gelis ir „Sensitive Megaperls“ buvo sukurti žmonėms, turintiems jautrią odą. Neerzinančių odos ploviklių formulėse yra specialiai sukurtų, nekeliančių alergijos kvapiklių ir jose nėra dažiklių.