Įdomūs faktai

Loading...

Fermentai yra biologinės valymo priemonės, kurios veikia tam tikrų rūšių dėmes. Esama įvairių tipų fermentų, kurių kiekvienas skirtas šalinti tam tikras dėmes ir nešvarumus (riebalus, krakmolą, baltymus ir kt.). Kiekvienas fermentas „Persil“ formulėse veikia kaip katalizatorius ir yra aktyvuojamas daugiau nei vieną kartą skalbimo ciklo metu, siekiant pilnai pašalinti visas purvo daleles. Netgi esant žemai temperatūrai. Nepaisant jų koncentracijos, fermentai turi būti nurodyti ant pakuotės pagal ES Ploviklių reglamentą.

Daugiau apie „Persil“ fermentus

Pagrindiniai fermentai, naudojami „Persil“ formulėse, yra proteazės, amilazės ir celiulazės:

 

Proteazės

Šalina baltyminės kilmės nešvarumus, tokius kaip kiaušinių, kraujo ir pieno

 

Amilazės

Šalina cukraus ir krakmolo, pavyzdžiui, makaronų, bulvių, ryžių ir grūdų, dėmes

 

Celiulazės

Suteikia tekstilei glotnumo ir išlaiko audinio spalvą, baltumą bei apsaugo nuo vėlimosi

Kaip naudojame fermentus?

Loading...

„Persil“ deda visas pastangas kurdama moderniausius fermentus, kurie atitiktų kintančius visuomenės lūkesčius ir veiksmingai šalintų net ir naujausių rūšių dėmes. Be to, šaltojo aktyvumo fermentai padeda pašalinti dėmes jau žemoje skalbimo temperatūroje, pavyzdžiui, 20 ar 30 °C.

Raskite tinkamiausią produktą savo poreikiams

Natūralios sudedamosios dalys

„Persil“ nuolat kuria tvarius sprendimus. Atraskite naujovę – 100 % valymo efektyvumą, ekologišką kaip niekada anksčiau.

Jautri oda

„Persil Sensitive“ produktai buvo sukurti žmonėms, turintiems jautrią odą. Neerzinančių odos ploviklių formulėse yra specialiai sukurtų, nekeliančių alergijos kvapiklių ir jose nėra dažiklių.

Higiena ir švara

Švarūs skalbiniai prisideda prie jūsų ir jūsų šeimos sveikos aplinkos. Mūsų „Persil“ produktai su giluminio valymo technologija išlaikys jūsų skalbinius higieniškai švarius.