Skip to Content

Mūsų pakuotės

Labai rūpestingai planuojame savo pakuotes, kad galėtumėte saugiai naudoti mūsų produktus ir kartu mažinti poveikį aplinkai bei atliekų kiekį.

surfactants

Mūsų pakuočių kūrėjai nuolat dirba su pakuotėmis, kurioms naudojama kuo mažiau medžiagų, ir su medžiagomis, kurioms naudojamos visuomeninės perdirbimo sistemos. Atsižvelgdami į visą savo produktų būvio ciklą, taip pat nepamirštame pakuočių medžiagų šalinimo ar perdirbimo. Siekiame sukurti uždarą plastiko perdirbimo sistemą, kuri, pavyzdžiui, seniai sukurta popieriui.

Dabar, teisingai pašalinus visas „Persil“ pakuotes, jos jau yra visiškai perdirbamos. Taip pat stengiamės per ateinančius metus padidinti jau perdirbto plastiko kiekį mūsų pakuotėse ir naudoti bioplastiką.

„Persil“ skystis

Mūsų skalbiklių talpyklos visada daromos iš nemaišyto plastiko ir yra pilnai perdirbamos, tai patvirtino „Institute Cyclos“ („Perdirbimo institutas“). Tuščias talpyklas galima grąžinti perdirbti, pvz., išmetant į geltonos spalvos konteinerius. Nors kai kuriuose mūsų gaminiuose jau yra perdirbto plastiko, mes nuolat stengiamės gerinti savo viso asortimento tvarumą.

„Persil“ milteliai

Mūsų sulankstomosioms dėžutėms ir nešiojamosioms pakuotėms naudojama mažiausiai 80 % popieriaus atliekų. Kai tik jos ištuštinamos, jas galima atiduoti makulatūrai ir perdirbti. Pirminio popieriaus pluoštą naudojame tik tada, kai būtina užtikrinti kartoninės dėžutės stabilumą. Šie pluoštai gaunami iš tvariai valdomų šaltinių. „Persil Megaperls®“ plėvelė yra 100 % perdirbama plastiko cikle.

„Persil Duo Caps“ ir „Persil Discs“

Kadangi vandenyje tirpus kapsulių apvalkalas turi būti apsaugotas nuo drėgmės, „Persil Duo Caps“ ir „4in1 Discs“ parduodami dėžutėse, pagamintose iš plastiko ir stabilizuojančio kartono. Pakuotė yra 100 % perdirbama ir sutaupo 40 % plastiko, lyginant su ankstesniu dizainu, kuriame buvo naudojamas tik plastikas. Išnaudojus kapsules ar diskus, kartoną ir nesumaišytą dėžutės plastiką galima lengvai atskirti ir atiduoti perdirbti atskirai (pvz., plastiką galima dėti į plastikui skirtą atliekų konteinerį, o kartoną – į popieriaus surinkimo konteinerį).

Saugokite kapsules nuo vaikų

„Persil“ remia tarptautinę iniciatyvą „Saugokite kapsules nuo vaikų“, kurią inicijavo Tarptautinė skalbiklių ir priežiūros priemonių asociacija A.I.S.E. Internetinė švietimo iniciatyva skirta tėvams ir žmonėms, kurie rūpinasi mažais vaikais, ir pateikia informacijos, kodėl taip svarbu saugoti skystų skalbiklių kapsules nuo vaikų. Tinklalapyje www.keepcapsfromkids.eu, kuris pateikiamas visomis ES kalbomis, paaiškinama, kaip saugiai laikyti ir naudoti skystų skalbiklių kapsules.
 
Kadangi vaikų saugumas mums yra nepaprastai svarbus, visuose mūsų dangteliuose yra apsauga nuo vaikų, o pakuotėje esančioje saugos informacijoje nurodoma, kaip teisingai laikyti gaminį.

Švaresnio pasaulio link

  • Mūsų sertifikatai

    Mūsų sertifikatai

    „Henkel“ pirmoji ėmėsi kurti ekologiškus ploviklius ir buvo pirmoji bendrovė, 2005 m. pasirašiusi A.I.S.E. Tvarios švaros chartiją. Bendrovės, prisijungusios prie šios Tarptautinės skalbinių ir priežiūros namuose asociacijos iniciatyvos, įsipareigoja nuolat tobulinti savo procesus ir kasmet pranešti apie pasiektą ekonominę, aplinkosaugos ir socialinę pažangą remiantis apibrėžtais pagrindiniais rodikliais.

  • Higieniški ir švarūs skalbiniai

    Higiena ir švara

    Ištisas kartas esame užsidegę meistriškai kurti nepriekaištingas naujoves jūsų skalbiniams. Švarūs skalbiniai prisideda prie jūsų ir jūsų šeimos sveikos aplinkos. „Persil“ gaminiai su „Deep Clean“ technologija užtikrina higieniškai švarius skalbinius.