Skip to Content

Taupymo skaičiuoklė

Lengvai sumažinsite sąnaudas ir taršą

Taupymo skaičiuoklė

Aukščiausios klasės skalbimo efektyvumas ir išteklių apsauga tuo pačiu metu

Svarbi mūsų įvaizdžio dalis yra siekis, kad kiekvienas „Persil“ gaminys taptų indėliu į tvarumo vystymą. Dėl šios priežasties dugiausiai dėmesio skiriame novatoriškoms ir intelektualioms priemonėms, kuriančioms didžiausią pridėtinę vertę: jose susijungia aukščiausios klasės veiksmingumas ir atsakomybė prieš žmones ir aplinką, o klientai skatinami efektyviai naudotis vertingais ištekliais - energija ir vandeniu.

Štai kodėl tam, kad užtikrintume optimalų skalbimo efektyvumą, naudojame skirtingų paviršinio aktyvumo medžiagų derinį.  Daugiau nei pusės šių aktyviųjų medžiagų lipofilinis komponentas yra iš  atsinaujinančių išteklių. Tai yra vienas iš „Henkel” ilgametės patirties dirbant su ingredientais, pagamintais iš atsinaujinančių išteklių, pasiekimų.

Tačiau „Persil“ gaminiai gali dar daugiau: dėl patobulinto junginio jie užtikrina nepriekaištingą švarą, net ir skalbiant žemos temperatūros vandenyje - šitaip tausojama aplinka ir mažinamos energijos sąnaudos.

Daugiau informacijos apie „Persil“ gaminių ingredientus galite rasti šiame puslapyje, įvesdami produkto pavadinimą „Persil“. Tuomet informaciją apie sudedamąsias dalis galite atsisiųsti PDF formatu.

Daugiau apie tvarumą