Skip to Content

Polimerai

surfactants

Įdomūs faktai

Skalbikliuose esantys polimerai turi įvairių svarbių funkcijų ir dažnai padeda įgyvendinti ypatingą skalbiklio savybę.


surfactants

Daugiau apie „Persil“ polimerus

Dažniausiai „Persil“ formulėse naudojami polimerai:

Nuo naujų dėmių susidarymo saugančios medžiagos

Padeda ištirpusius nešvarumus stabiliai išlaikyti skalbimo vandenyje, kad jie pakartotinai nesuteptų audinio. Taip pat padeda užtikrinti apsaugą nuo papilkėjimo.

Putų mažinimo medžiagos

Padeda nepakilti putoms, taip išvengiama didelio putojimo ar vandens išsiliejimo iš skalbimo mašinų, jei panaudojamas per didelis skalbiklio kiekis.

Dažų išplovimo inhibitoriai

Užtikrina, kad dažai išliktų stabilūs skalbiant ir nesuteptų kitų audinių ar nenudažytų. Paprastai tai bet kurio veiksmingo spalvotų audinių skalbiklio komponentas.

Veiklieji polimerai

Be paviršiaus aktyviųjų medžiagų, kai kuriuose „Persil“ gaminiuose yra polimerų, skirtų specialiems tikslams, pvz., geresniam dėmių šalinimui ar blizgesiui užtikrinti.

Nešvarumus išplaunantys polimerai

Skalbimo metu įsigeria į pluoštą ir sukuria apsauginį sluoksnį. Naujai sutepus riebalinės kilmės dėmėmis, jas kur kas lengviau jas pašalinti.

Klampumo medžiagos

Kontroliuoja „Persil“ skalbimo gelių klampumą.

Kaip naudojame polimerus?

„Persil“ naudojami įvairūs polimerai, siekiant išskirti skirtingas produkto savybes. Pavyzdžiui, jie neleidžia, kad nešvarumai vėl patektų ant pluošto, pasklistų rašalo dėmės ar kad purvas dar giliau įsiskverbtų. Daugelis polimerų yra lengvai biologiškai skaidūs, tačiau, ne visi. Kurdami savo gaminius nuolat stengiamės tobulinti medžiagų junginius ir jų poveikį aplinkai, stengiamės pakeisti polimerus lengviau biologiškai skaidomais, jei juos naudojant užtikrinami panašūs rezultatai.


Raskite tinkamiausią produktą savo poreikiams

 • Natūralios sudedamosios dalys

  Natūralios sudedamosios dalys

  „Persil“ nuolat kuria tvarius sprendimus. Atraskite naujovę – 100 % valymo efektyvumą, ekologišką kaip niekada anksčiau.

 • Jautri oda

  Jautri oda

  „Persil Sensitive“ skalbimo gelis ir „Sensitive Megaperls“ buvo sukurti žmonėms, turintiems jautrią odą. Neerzinančių odos ploviklių formulėse yra specialiai sukurtų, nekeliančių alergijos kvapiklių ir jose nėra dažiklių.

 • Higieniški ir švarūs skalbiniai

  Higiena ir švara

  Ištisas kartas esame užsidegę meistriškai kurti nepriekaištingas naujoves jūsų skalbiniams. Švarūs skalbiniai prisideda prie jūsų ir jūsų šeimos sveikos aplinkos. „Persil“ gaminiai su „Deep Clean“ technologija užtikrina higieniškai švarius skalbinius.