Skip to Content

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

surfactants

Įdomūs faktai

Daugelio ploviklių ir valiklių pagrindinės sudedamosios dalys yra paviršiaus aktyviosios medžiagos. Jos pašalina dėmes iš drabužių ir užtikrina, kad nešvarumai pasišalintų kartu su plovimo vandeniu.


surfactants

Daugiau apie „Persil“ paviršiaus aktyviąsias medžiagas

„Persil“ prekių ženklo gaminiuose naudojamos dvi paviršiaus aktyviųjų medžiagų grupės:

Anijoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos

Veiksmingos šalinant naftos produktais užterštą gruntą bei molingą gruntą

Nejoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos

Puikiai šalina sunkiausiai išvalomus riebalus

Kaip naudojame paviršiaus aktyviąsias medžiagas?

Už spindintį ir tvarų grynumą: „Persil“ naudoja paviršiaus aktyviąsias medžiagas, kad skalbiniai būtų visiškai švarūs – juk to ir reikia tikėtis iš patikimo skalbiklio. Visos mūsų paviršiaus aktyviosios medžiagos yra visiškai biologiškai skaidžios.
Paviršiaus aktyviosios medžiagos gali būti gaunamos iš naftos pagrindo žaliavų arba būti natūralios kilmės (pvz., palmių branduolių aliejus). Jei palmių branduolių aliejus naudojamas kaip pagrindas, užtikriname, kad šis aliejus bus tvariai auginamas pagal RSPO masės balanso modelį iki 2020 m. pabaigos, kadangi esame įsipareigoję dėl švaresnio pasaulio.


Raskite tinkamiausią produktą savo poreikiams

 • Natūralios sudedamosios dalys

  Natūralios sudedamosios dalys

  „Persil“ nuolat kuria tvarius sprendimus. Atraskite naujovę – 100 % valymo efektyvumą, ekologišką kaip niekada anksčiau.

 • Jautri oda

  Jautri oda

  „Persil Sensitive“ skalbimo gelis ir „Sensitive Megaperls“ buvo sukurti žmonėms, turintiems jautrią odą. Neerzinančių odos ploviklių formulėse yra specialiai sukurtų, nekeliančių alergijos kvapiklių ir jose nėra dažiklių.

 • Higieniški ir švarūs skalbiniai

  Higiena ir švara

  Ištisas kartas esame užsidegę meistriškai kurti nepriekaištingas naujoves jūsų skalbiniams. Švarūs skalbiniai prisideda prie jūsų ir jūsų šeimos sveikos aplinkos. „Persil“ gaminiai su „Deep Clean“ technologija užtikrina higieniškai švarius skalbinius.