Skip to Content

Kvapiosios medžiagos

surfactants

Įdomūs faktai

Kvapiosios medžiagos gaminamos iš įvairių skirtingų kvapiųjų komponentų, kad jūsų skalbiniai maloniai kvepėtų. Iš kelių tūkstančių skirtingų kvepalų komponentų, naudojamų kuriant malonius ir ilgalaikius kvapus, kai kurie iš jų dažniau sukelia alergiją nei kiti, todėl tokie komponentai pažymėti ant kosmetikos gaminių, taip pat skalbiklių ir valymo priemonių pakuočių. Todėl jie taip pat aiškiai nurodyti ant „Persil“ etikečių. Tuo siekiama, kad žmonės, turintys konkrečią alergiją, nepirktų produktų, kuriuose yra šios medžiagos.


Kaip naudojame kvapiąsias medžiagas?

Kvapiosios medžiagos suteikia ne tik malonų ir ilgalaikį aromatą skalbiniams, bet ir patiems „Persil“ produktams.

Atsižvelgiant į variantą, taip pat parenkame kvapiąsias medžiagas, kad ilgiau mėgautumėtės švarių, ką tik išskalbtų skalbinių kvapu.

Be to, kai kurie specialiai sukurti kvepalai naikina nemalonius kvapus, o tai ypač svarbu sportinei aprangai. Naudojame tokias kvapiąsias medžiagas, kurios atitinka visus teisinius reikalavimus ir kurios buvo plačiai išbandytos dėl suderinamumo su sveikata. Mūsų produktuose, skirtuose padidinto jautrumo vartotojams,nėra jokių deklaruotinų kvapiųjų medžiagų.


Iš kur ši sudedamoji dalis?

Kai kurios „Persil“ kvapiųjų medžiagų sudedamosios dalys yra iš gamtos. Tačiau kai kurie komponentai taip pat gaminami dirbtiniu būdu, siekiant nepageidaujamais šalutiniais produktais neteršti gamtos arba užtikrinti pakankamą jų kiekį.

Raskite tinkamiausią produktą savo poreikiams

 • Natūralios sudedamosios dalys

  Natūralios sudedamosios dalys

  „Persil“ nuolat kuria tvarius sprendimus. Atraskite naujovę – 100 % valymo efektyvumą, ekologišką kaip niekada anksčiau.

 • Jautri oda

  Jautri oda

  „Persil Sensitive“ skalbimo gelis ir „Sensitive Megaperls“ buvo sukurti žmonėms, turintiems jautrią odą. Neerzinančių odos ploviklių formulėse yra specialiai sukurtų, nekeliančių alergijos kvapiklių ir jose nėra dažiklių.

 • Higieniški ir švarūs skalbiniai

  Higiena ir švara

  Ištisas kartas esame užsidegę meistriškai kurti nepriekaištingas naujoves jūsų skalbiniams. Švarūs skalbiniai prisideda prie jūsų ir jūsų šeimos sveikos aplinkos. „Persil“ gaminiai su „Deep Clean“ technologija užtikrina higieniškai švarius skalbinius.