Skip to Content

Fermentai

enzymes

Įdomūs faktai

Fermentai yra biologinės valymo priemonės, kurios veikia tam tikrų rūšių dėmes. Esama įvairių tipų fermentų, kurių kiekvienas skirtas šalinti tam tikras dėmes ir nešvarumus (riebalus, krakmolą, baltymus ir kt.). Kiekvienas fermentas „Persil“ formulėse veikia kaip katalizatorius ir yra aktyvuojamas daugiau nei vieną kartą skalbimo ciklo metu, siekiant pilnai pašalinti visas purvo daleles. Netgi esant žemai temperatūrai. Nepaisant jų koncentracijos, fermentai turi būti nurodyti ant pakuotės pagal ES Ploviklių reglamentą.


Daugiau apie „Persil“ fermentus

Pagrindiniai fermentai, naudojami „Persil“ formulėse, yra proteazės, amilazės ir celiulazės:

Proteazės

Šalina baltyminės kilmės nešvarumus, tokius kaip kiaušinių, kraujo ir pieno

Amilazės

Šalina cukraus ir krakmolo, pavyzdžiui, makaronų, bulvių, ryžių ir grūdų, dėmes

Celiulazės

Suteikia tekstilei glotnumo ir išlaiko audinio spalvą, baltumą bei apsaugo nuo vėlimosi

Kaip naudojame fermentus?

„Persil“ deda visas pastangas kurdama moderniausius fermentus, kurie atitiktų kintančius visuomenės lūkesčius ir veiksmingai šalintų net ir naujausių rūšių dėmes. Be to, šaltojo aktyvumo fermentai padeda pašalinti dėmes jau žemoje skalbimo temperatūroje, pavyzdžiui, 20 ar 30 °C.


Raskite tinkamiausią produktą savo poreikiams

 • Natūralios sudedamosios dalys

  Natūralios sudedamosios dalys

  „Persil“ nuolat kuria tvarius sprendimus. Atraskite naujovę – 100 % valymo efektyvumą, ekologišką kaip niekada anksčiau.

 • Jautri oda

  Jautri oda

  „Persil Sensitive“ skalbimo gelis ir „Sensitive Megaperls“ buvo sukurti žmonėms, turintiems jautrią odą. Neerzinančių odos ploviklių formulėse yra specialiai sukurtų, nekeliančių alergijos kvapiklių ir jose nėra dažiklių.

 • Higieniški ir švarūs skalbiniai

  Higiena ir švara

  Ištisas kartas esame užsidegę meistriškai kurti nepriekaištingas naujoves jūsų skalbiniams. Švarūs skalbiniai prisideda prie jūsų ir jūsų šeimos sveikos aplinkos. „Persil“ gaminiai su „Deep Clean“ technologija užtikrina higieniškai švarius skalbinius.