Skip to Content

Mūsų sertifikatai

Ant mūsų „Persil“ produktų pakuočių rasite skirtingus logotipus, kurie yra sertifikatai. Apžvalgą galite gauti čia:

surfactants

„Žydrasis angelas“ yra nuo 1978 m. pripažintas Vokietijos Federacinės Respublikos kokybės ženklas, nustatantis aukštus aplinkai nekenksmingų gaminių dizaino standartus. Pastaruosius 40 metų jis yra patikimas tvaresnio vartojimo vadovas. Vokietijos vartotojams „Žydrasis angelas“ yra labiausiai žinomas aplinkosaugos ženklas.
 
„Persil Green Power“ turi „Žydrojo angelo“ ženklą kaip aplinką ir sveikatą tausojantis gaminys.
Pavyzdžiui, visos sudedamosios dalys atitinka tam tikrus aplinkosaugos kriterijus, o tai reiškia, kad mažiau teršiami vandens telkiniai ir aplinka. Taip pat pateiktos pakuočių specifikacijos, siekiant sumažinti atliekų kiekį.

ECARF (Europos centro alergijos tyrimų fondas) patvirtina, kad konkretūs produktai ir paslaugos buvo visiškai pritaikyti alergiškų žmonių poreikiams. Nepriklausoma patariamoji grupė, kurią sudaro 15 pirmaujančių tarptautinių mokslininkų ir technikų, parengė kriterijus, leidžiančius įvertinti skirtingas produktų grupes, tokias kaip kremai, skalbikliai, dulkių siurbliai ir viešbučiai. Jie apima ribines vertes ir atmetimo kriterijus; jais vadovaujantis alerginė reakcija yra labai mažai tikėtina. Kriterijai reguliariai atnaujinami, kad atspindėtų naujausius mokslinius duomenis. Produktui priskiriama etiketė, jei auditas ar tyrimai gali įrodyti, kad laikomasi kriterijų.
Jau 2009 m. „Persil Sensitive“ buvo pirmasis skalbiklis visame pasaulyje, gavęs ECARF apdovanojimą už skalbiklius alergiškiems žmonėms. „Persil Sensitive“ yra specialiai sukurtų, nekeliančių alergijos kvapiklių ir jame nėra dažiklių.

„Henkel“ pirmoji ėmėsi kurti ekologiškus ploviklius ir buvo pirmoji bendrovė, 2005 m. pasirašiusi A.I.S.E. Tvarios švaros chartiją. Bendrovės, prisijungusios prie šios Tarptautinės skalbinių ir priežiūros namuose asociacijos iniciatyvos, įsipareigoja nuolat tobulinti savo procesus ir kasmet pranešti apie pasiektą ekonominę, aplinkosaugos ir socialinę pažangą remiantis apibrėžtais pagrindiniais rodikliais.
Kadangi „Henkel“ yra chartijos narė, ant visų „Persil“ produktų yra atitinkamas logotipas su užrašu „Iniciatyvos narys“. Be to, ant kai kurių mūsų produktų yra žalias logotipas. Tai reiškia, kad konkretų produktą gamina ne tik tvari bendrovė, bet jis yra ir progresyvaus tvarumo profilio. Pavyzdžiui, keturi kriterijai iki šiol buvo ypač svarbūs „skalbiklių“ kategorijai: sudedamųjų dalių aplinkos sauga, efektyvus išteklių naudojimas, atsižvelgiant į dozavimo kiekį ir pakuočių medžiagas, skalbimo efektyvumas žemoje temperatūroje ir vartotojams skirta informacija. Norint gauti 2020 m. naujai įvestą „tvarumo ženklą“, plastikinės pakuotės taip pat turi būti 100 % perdirbamos, daugkartinio naudojimo ar tinkamos kompostuoti. Kartoninė pakuotė turi būti perdirbama ir joje turi būti bent 70 proc. perdirbtų medžiagų arba tvarūs viešieji pirkimai turi sudaryti 100 proc.

Raskite tinkamiausią produktą savo poreikiams

 • Natūralios sudedamosios dalys

  Natūralios sudedamosios dalys

  „Persil“ nuolat kuria tvarius sprendimus. Atraskite naujovę – 100 % valymo efektyvumą, ekologišką kaip niekada anksčiau.

 • Jautri oda

  Jautri oda

  „Persil Sensitive“ skalbimo gelis ir „Sensitive Megaperls“ buvo sukurti žmonėms, turintiems jautrią odą. Neerzinančių odos ploviklių formulėse yra specialiai sukurtų, nekeliančių alergijos kvapiklių ir jose nėra dažiklių.

 • Higieniški ir švarūs skalbiniai

  Higiena ir švara

  Ištisas kartas esame užsidegę meistriškai kurti nepriekaištingas naujoves jūsų skalbiniams. Švarūs skalbiniai prisideda prie jūsų ir jūsų šeimos sveikos aplinkos. „Persil“ gaminiai su „Deep Clean“ technologija užtikrina higieniškai švarius skalbinius.