Kaip taupyti vandenį ir energiją

Smulkmenos turi didelę įtaką! Beveik 80 % suvartojamos energijos ir CO2 teršalų iš skalbiklių lemia naudojimo procesas, t. y. faktinis skalbimo procesas namuose. Taip yra daugiausia dėl energijos, reikalingos vandeniui pašildyti skalbimo mašinoje.

Smulkūs pakeitimai pasirinkus skalbimo programą ir prikraunant skalbimo mašiną gali labai prisidėti prie didesnio tvarumo.

Atraskite, kaip mažinti savo poveikį ekologijai

Skirkite keletą minučių sužinoti, kaip jūsų asmeninis pasirinkimas daro įtaką aplinkos taršai anglies dioksidu, naudodamiesi specialiai „Henkel“ ir Vupertalio instituto (Vokietija) sukurta skaičiuokle. Naudodamiesi šia skaičiuokle galite greitai nustatyti savo įtaką ekologijai.

PALEISTI SKAIČIUOKLĘ

Švaresnio pasaulio link

  • Mūsų sertifikatai

    Mūsų sertifikatai

    „Henkel“ pirmoji ėmėsi kurti ekologiškus ploviklius ir buvo pirmoji bendrovė, 2005 m. pasirašiusi A.I.S.E. Tvarios švaros chartiją. Bendrovės, prisijungusios prie šios Tarptautinės skalbinių ir priežiūros namuose asociacijos iniciatyvos, įsipareigoja nuolat tobulinti savo procesus ir kasmet pranešti apie pasiektą ekonominę, aplinkosaugos ir socialinę pažangą remiantis apibrėžtais pagrindiniais rodikliais.

  • Higieniški ir švarūs skalbiniai

    Higiena ir švara

    Ištisas kartas esame užsidegę meistriškai kurti nepriekaištingas naujoves jūsų skalbiniams. Švarūs skalbiniai prisideda prie jūsų ir jūsų šeimos sveikos aplinkos. „Persil“ gaminiai su „Deep Clean“ technologija užtikrina higieniškai švarius skalbinius.