Skip to Content

Švarūs ir minkšti skalbiniai, švelnūs mano odai

Švarūs ir minkšti skalbiniai, švelnūs mano odai

1. Tinkamas produktas
Ar Jums arba Jūsų šeimos nariams yra pasitaikę Jūsų skalbimo priemonės sukeltų odos sudirginimo atvejų? Odos sudirginimo riziką galite ženkliai sumažinti, naudodami tik jautriai odai skirtas skalbimo priemones ir skalbinių minkštiklius. Persil ir Silan gaminiai ne tik nepriekaištingai išskalbia ir puoselėja Jūsų skalbinius,  bet ir tausoja Jūsų odą. Patikrinta ECARF ir patvirtinta dermatologų.

2. Dozavimas
Dozuodami priemonę, vadovaukitės ant pakuotės pateiktomis rekomendacijomis.

3. Vandens cirkuliacija
Patikrinkite, ar į skalbyklės būgną nepridėjote per daug skalbinių - jame turi likti vietos tinkamam drabužių ir vandens judėjimui skalbimo metu. Tai padės geriau išskalauti skalbimo priemonę.

4. Tinkamas skalavimas
Leiskite skalavimo ciklui pasibaigti, kad būtų tinkamai pašalinti visi priemonės likučiai. Jeigu renkatės trumpą skalbimo programą, atkreipkite dėmesį į skalavimo ciklą, nes tokios programos skalavimui naudoja mažiau vandens. Jeigu abejojate, naudokitės ilgesnio skalavimo funkcija arba skalavimo ciklą paleiskite dar kartą.

5. Drabužių džiovinimas
Džiovinate skalbinius lauke? Tai paprastai maloniau ir smagiau. Bet geriau to nedaryti per šienligės sezoną - prie skalbinių gali prilipti gausybė ore skraidančių žiedadulkių, kurios vėliau, dėvint drabužius, gali dirginti.

6. Nauji drabužiai
Naujus drabužius, prieš juos užsivelkant, būtinai išskalbkite vieną ar du kartus - taip pašalinsite jų gamybai naudojamų priemonių likučius ir sušvelninsite rūbus, o jie mažiau dirgins odą.