„Persil“ nenuilstamai dirba, kad suteiktų jums ir jūsų šeimai geriausias ir šiuolaikiškiausias technologijas švariems skalbiniams. Kadangi kiekvienas produktas yra specialiai sukurtas atitikti skirtingus poreikius, sudedamųjų dalių sudėtis taip pat skiriasi.

 

Kiekviena sudedamoji dalis buvo kruopščiai parinkta, kad būtų užtikrinti geriausi rezultatai, tuo pat metu užtikrinant suderinamumą su oda ir aplinka. Sužinokite daugiau apie „Persil“ sudedamąsias dalis, pasirinkdami iš toliau pateikto sąrašo.

„Henkel“ turi gilias tradicijas siūlyti tik tuos produktus, kurie yra gerai apsaugoti ir suderinami su reikalavimu užtikrinti sveikatą bei aplinką. Mūsų „Persil“ gaminiams naudojamos tik tos sudedamosios dalys, kurios atitinka visus teisinius ES reikalavimus ir kurios yra plačiai išbandytos dėl suderinamumo su sveikata.  

Raskite tinkamiausią produktą savo poreikiams

Natūralios sudedamosios dalys

„Persil“ nuolat kuria tvarius sprendimus. Atraskite naujovę – 100 % valymo efektyvumą, ekologišką kaip niekada anksčiau.

Jautri oda

„Persil Sensitive“ produktai buvo sukurti žmonėms, turintiems jautrią odą. Neerzinančių odos ploviklių formulėse yra specialiai sukurtų, nekeliančių alergijos kvapiklių ir jose nėra dažiklių.

Higiena ir švara

Švarūs skalbiniai prisideda prie jūsų ir jūsų šeimos sveikos aplinkos. Mūsų „Persil“ produktai su giluminio valymo technologija išlaikys jūsų skalbinius higieniškai švarius.