„Persil“ nuolat stengiasi sumažinti savo skleidžiamą aplinkos taršą visoje vertės grandinėje ir taip veiksmingai prisidėti prie „Henkel“ tvarumo strategijos.

 

Organizacijos lygmeniu „Henkel“ daugiausia dėmesio skiria efektyviam išteklių naudojimui, energijos suvartojimo visame pasaulyje mažinimui ir išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų prevencijai. Be to, „Henkel“ įsipareigojo iki 2040 metų tapti klimatui nekenkiančia bendrove.

 

Naudodamiesi „Henkel“ aplinkos taršos skaičiuokle, vartotojai taip pat gali apskaičiuoti savo CO2 keliamą taršą aplinkai ir tai jiems padeda asmeniškai sumažinti klimato kaitą. Daugiau informacijos apie tai galite rasti toliau.

Mūsų tvarumo strategija

Energijos vartojimo efektyvumas ir aplinkosauga yra neatskiriama „Henkel“ tvarumo strategijos dalis, kuria siekiama sukurti daugiau vertės klientams, vartotojams, kaimynams ir bendrovei, tuo pat metu sumažinant bendrovės keliamą ekologinę taršą aplinkai. Išsamesnę informaciją apie „Henkel“ tvarumo strategiją rasite čia:

Atraskite, kaip mažinti aplinkos taršą

Skirkite keletą minučių sužinoti, kaip jūsų asmeninis pasirinkimas daro įtaką aplinkos taršai anglies dioksidu, naudodamiesi specialiai „Henkel“ ir Vupertalio instituto (Vokietija) sukurta skaičiuokle. Visi jūsų pateikti duomenys bus anonimiški.

Rūpinimasis klimato kaita

Apriboti CO2 ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą kovojant su klimato kaita yra vienas didžiausių žmonijos iššūkių, su kuriais jai teko susidurti. „Henkel“ remia Jungtinių Tautų Paryžiaus klimato konvenciją ir išsikėlė tikslą tapti nekenkiančia klimatui bendrove iki 2040 m.

Švaresnio pasaulio link

Mūsų sertifikatai

„Henkel“ pirmoji ėmėsi kurti ekologiškus ploviklius ir buvo pirmoji bendrovė, 2005 m. pasirašiusi A.I.S.E. Tvarios švaros chartiją. Bendrovės, prisijungusios prie šios tarptautinės skalbinių ir priežiūros namuose asociacijos iniciatyvos, įsipareigoja nuolat tobulinti savo procesus ir kasmet pranešti apie pasiektą ekonominę, aplinkosaugos ir socialinę pažangą remiantis apibrėžtais pagrindiniais rodikliais.

Higiena ir švara

Ištisas kartas esame užsidegę meistriškai kurti nepriekaištingas naujoves jūsų skalbiniams. Švarūs skalbiniai prisideda prie jūsų ir jūsų šeimos sveikos aplinkos. „Persil“ gaminiai su „Deep Clean“ technologija užtikrina higieniškai švarius skalbinius.