Loading...

Skalbkite žemoje temperatūroje ir sumažinkite poveikį klimatui

Bėgant metams nuolat tobuliname savo „Persil“ formulę, kad užtikrintume puikiausius skalbimo rezultatus net žemoje temperatūroje.

Dėl mūsų „Cold Wash“ formulės galite skalbti drabužius žemesnėje temperatūroje ir džiaugtis šviežiai išskalbtais drabužiais. Be to, taip kasmet sutaupysite iki 60 Eur už elektros energiją. Be to, pasirinkdami skalbimą 30° laipsnių temperatūroje, galite 50 % sumažinti skalbimo mašinos poveikį klimato kaitai.

Prikraukite savo mašiną kiek įmanoma pilniau ir sumažinkite savo sąskaitą už elektros energiją

Prikrovę kuo pilnesnę skalbimo mašiną ne tik sutaupysite vandens, bet ir pinigų sąskaitoje už elektrą.

Planuodami skalbimus, rūšiuodami ir rinkdami panašiai išteptus drabužius, išvengsite skalbimo pusiau tuščiu būgnu, tokiu būdu taupysite skalbiklį ir iki 70 % sumažinsite savo metines išlaidas už elektrą.

Atraskite, kaip mažinti savo poveikį ekologijai

Skirkite keletą minučių sužinoti, kaip jūsų asmeninis pasirinkimas daro įtaką aplinkos taršai anglies dioksidu, naudodamiesi specialiai „Henkel“ ir Vupertalio instituto (Vokietija) sukurta skaičiuokle. Naudodamiesi šia skaičiuokle galite greitai nustatyti savo įtaką ekologijai.

Švaresnio pasaulio link

Mūsų sertifikatai

„Henkel“ pirmoji ėmėsi kurti ekologiškus ploviklius ir buvo pirmoji bendrovė, 2005 m. pasirašiusi A.I.S.E. Tvarios švaros chartiją. Bendrovės, prisijungusios prie šios Tarptautinės skalbinių ir priežiūros namuose asociacijos iniciatyvos, įsipareigoja nuolat tobulinti savo procesus ir kasmet pranešti apie pasiektą ekonominę, aplinkosaugos ir socialinę pažangą remiantis apibrėžtais pagrindiniais rodikliais.

Higiena ir švara

Ištisas kartas esame užsidegę meistriškai kurti nepriekaištingas naujoves jūsų skalbiniams. Švarūs skalbiniai prisideda prie jūsų ir jūsų šeimos sveikos aplinkos. „Persil“ gaminiai su „Deep Clean“ technologija užtikrina higieniškai švarius skalbinius.