Ištisas kartas esame užsidegę kurti naujoves, kad jūsų skalbiniams būtų naudojami geriausi laimėjimai. Siekiame kuo daugiau prisidėti kuriant švaresnį pasaulį – tiekiame produktus, kurie yra saugūs jums, jūsų šeimai ir aplinkai bei užtikriname nepriekaištingus švaros rezultatus.

 

  • Mūsų medžiagų deriniai nuolat tobulinami, kad pasiektume dar geresnius rezultatus esant žemai temperatūrai, padėdami taupyti energiją ir mažindami aplinkos taršą.
  • Mūsų sudedamosios dalys yra nuolat tobulinamos, siekiant pagerinti jų skaidymą ir apsaugoti gamtą.

 

Dabar teisingai pašalinus visas „Persil“ pakuotes, jos jau yra visiškai perdirbamos. Taip pat stengiamės per ateinančius metus naudoti daugiau perdirbto plastiko mūsų pakuotėse ir naudoti organinį plastiką.

 

„Persil“: patikimos naujovės jums ir aplinkai. Kuriant švaresnį pasaulį žingsnis po žingsnio.

01.

Mūsų sudedamosios dalys

02.

Mūsų pakuotės

03.

Mūsų gamybos kelias

04.

Jūsų įnašas

Švaresnio pasaulio link

Mūsų sertifikatai

„Henkel“ pirmoji ėmėsi kurti ekologiškus ploviklius ir buvo pirmoji bendrovė, 2005 m. pasirašiusi A.I.S.E. Tvarios švaros chartiją. Bendrovės, prisijungusios prie šios Tarptautinės skalbinių ir priežiūros namuose asociacijos iniciatyvos, įsipareigoja nuolat tobulinti savo procesus ir kasmet pranešti apie pasiektą ekonominę, aplinkosaugos ir socialinę pažangą remiantis apibrėžtais pagrindiniais rodikliais.

Jautri oda

„Persil Sensitive“ skalbimo gelis ir „Sensitive Megaperls“ buvo sukurti žmonėms, turintiems jautrią odą. Neerzinančių odos ploviklių formulėse yra specialiai sukurtų, nekeliančių alergijos kvapiklių ir jose nėra dažiklių.

Higiena ir švara

Ištisas kartas esame užsidegę meistriškai kurti nepriekaištingas naujoves jūsų skalbiniams. Švarūs skalbiniai prisideda prie jūsų ir jūsų šeimos sveikos aplinkos. „Persil“ gaminiai su „Deep Clean“ technologija užtikrina higieniškai švarius skalbinius.

Loading...

„Henkel“ atsakomybė

Būdami pradininkai tvarumo srityje, norime plėtoti naujus darnaus vystymosi sprendimus ir atsakingai bei ekonomiškai sėkmingai plėtoti savo verslą. Tai apima visą mūsų bendrovės veiklą visoje vertės grandinėje.