Persil Persil-Premium Persil DISCS

Slapukai

 

Siekdami palengvinti naudojimąsi mūsų svetaine, naudojame slapukus. Slapukai yra nedideli duomenų blokai, kuriuos jūsų naršyklė laikinai išsaugo jūsų kompiuterio standžiajame diske, ir, kurie yra būtini, norint naudotis mūsų svetaine. Slapukuose nėra jokios asmeninės informacijos apie jus ir jie negali būti panaudoti atskiram naudotojui identifikuoti. Slapukuose dažnai yra unikalus identifikatorius – tai anoniminis skaičius (sukurtas atsitiktinai), kuris išsaugomas jūsų įrenginyje. Kai kurie iš jų baigia galioti pasibaigus seansui interneto svetainėje, o kai kurie kompiuteryje išlieka ilgiau.

Slapukų tipai

Pirmosios šalies slapukai

Pirmosios šalies slapukus nustato jūsų lankoma svetainė ir tik ji gali juos skaityti.

Trečiųjų šalių slapukai

Trečiųjų šalių slapukus nustato kitos organizacijos, kurių įvairiomis paslaugomis naudojamės. Pavyzdžiui, naudojamės išorinėmis analizavimo paslaugomis ir šie paslaugų teikėjai nustato slapukus mūsų vardu, kad praneštų apie tai, kas yra populiaru, o kas ne. Svetainėje, kurioje lankotės, taip pat gali būti turinio, įdiegto, pavyzdžiui, iš „YouTube“, o tokios svetainės gali nustatyti savo slapukus.

Kodėl turėčiau leisti slapukus?

Slapukuose esanti informacija naudojama tam, kad galėtume jus geriau aptarnauti, pavyzdžiui:

  • paslaugai leidžiama atpažinti jūsų įrenginį, todėl jums nereikia pateikti tos pačios informacijos kelis kartus, kai atliekate tą pačią užduotį, pavyzdžiui, pildote internetinę formą ar internetinę apklausą;
  • užtikrinamas tinkamas vaizdo leistuvo veikimas;
  • matuojama, kiek žmonių naudojasi paslaugomis, kad galėtume palengvinti naudojimąsi jomis ir pasirūpinti, kad būtų pakankamai pajėgumų jų greičiui užtikrinti; analizuojami anoniminiai duomenys, kad galėtume geriau suprasti, kaip žmonės naudojasi įvairiais mūsų internetinių paslaugų aspektais, ir juos pagerinti.

Kas bus, jei jų nepriimsiu?

Jei nuspręsite nepriimti slapukų, tam tikros šios svetainės funkcijos gali būti nerodomos arba veikti netinkamai. Tai apribos, ką galite veikti mūsų svetainėje, ir gali turėti įtakos jos dizainui ir naudotojo patirčiai.

Funkcijų, kurias tai gali paveikti, pavyzdžiai:

  • vaizdo įrašų peržiūra;
  • įterpto turinio peržiūra.

Slapukai, kuriuos naudoja ši svetainė

 

 

Kita

Be aukščiau išvardintų slapukų, kiti pirmosios arba trečiosios šalies slapukai gali būti naudojami šiame tinklapyje esančiame (išoriniame) turinyje, naudojant tokias technologijas, kaip iFrames, JavaScript ir pan.

Sutikdami su slapuku naudojimu, Jūs taip pat sutinkate, kad šis turinys gali naudoti slapukus. „Henkel“ nekontroliuoja ir neprisiima atsakomybės už trečiosios šalies slapukus. Daugiau informacijos galite rasti trečiosios šalies tinklapyje.

Sutikimas

Paspauskite žemiau esantį mygtuką, kad galėtumėte leisti arba neleisti šiame tinklapyje naudojamus slapukus.