Persil Persil-Premium

Ištikimi „Persil“ partneriai

Jau daugelį metų „Persil“ prekių ženklą palaiko garsios įmonės ir žinomi prekių ženklai. Labai džiaugiamės šia parama ir norėtume pristatyti šioje svetainėje savo partnerių įmones.

Sužinokite daugiau apie mūsų partnerius:
„Bosch“: www.bosch-home.com
„Siemens“: www.siemens-home-bsh-group.com
„Lindner“: www.lindner.de

„Bosch“ skalbinių priežiūra

75 metus „Bosch“ prekių ženklas atstovauja buitinių prietaisų technologijų plėtros, techninės kokybės ir patikimumo idėjoms.

Šiuolaikinė skalbinių priežiūra neįsivaizduojama be „Bosch“. „Bosch“ turi per 1000 skalbimo ir džiovinimo srities patentų ir yra pirmaujanti naujovių kūrėja. Visomis kuriamomis techninėmis inovacijomis „Bosch“visada siekia vieno bendro tikslo – kuo veiksmingiau dirbti ir kuo labiau taupyti energiją. Taigi „Bosch“ užtikrina, kad skalbiniai visada būtų tobulai išskalbti.

„Siemens“ inovacijos

Buities darbai geriausiai sekasi, kai prietaisų aukštos kokybės technologijos dera su pažangiomis funkcijomis ir suvartojama nedaug energijos. Visus šiuos skalbiniams skirtus sprendinius rasite tarp geriausių „Siemens“ kūrinių. Pavyzdžiui, pirmoji skalbyklė, kuri žino, kaip pašalinti dėmes. Lauko drabužių / hidroizoliacijos ciklu skalbiami eksploataciniai audiniai ne tik išplaunami, bet ir padaromi nelaidūs vandeniui, o „VarioSoft“ būgnas veikia ypač švelniai ir nepaprastai tyliai, nes yra su garso izoliacija. O užvis geriausia – pirmoji pasaulyje džiovyklė, suvartojanti mažai energijos, nes jos kondensatoriuje įdiegta savaiminio išsivalymo funkcija.

„Siemens“ sistema, sauganti nuo dėmių

Žolės, pomidorų ir raudonojo vyno dėmės skiriasi. Dėl pažangios, kovoti su dėmėmis skirtos „Siemens“ sistemos kiekviena dėmė valoma skirtingai. Valant įvairias dėmes naujausia „Siemens“ technologija skirtingai valdo išmaniosios programos sekas ir būgno judesius. Taigi skalbiniai skalbiami švelniai arba intensyviai – pagal poreikį. Unikali „VarioSoft“ struktūra ir specialios formos asimetriškos mentelės aktyviai padeda pašalinti dėmę. Todėl dėmės pašalinamos labai lengvai ir be papildomų specialių skalbimo priemonių.

„Lindner Hotels & Resorts“

Patrauklios verslo vietos, nuostabūs SPA arba prabangūs golfo ar sporto viešbučiai. „Lindner Hotels & Resorts“ tokie pat įvairūs, kaip ir jų svečių poreikiai. Čia aptarnaujama draugiškai ir paprastai. Koncepcija – nuokrypis nuo normų ir inovacijos. Galite neabejoti, kad ten, kur taip vertinama kokybė, ypač daug dėmesio skiriama ir garsiausiajai Vokietijos skalbimo priemonei. Kodėl neužsiregistravus į „Lindner Hotel“ viešbutį ir nepasilepinus?!